Stomatochirurgia

ZUBNÁ POHOTOVOSŤ A DENNÁ AMBULANCIA S BEZBARIÉROVÝM PRÍSTUPOM TRI VEŽE

Stomatológia nie je len o ošetrení zubov, zubných náhradách a dentálnej hygiene. Často je potrebné spraviť v ústnej dutine aj závažné chirurgické zákroky. Práve vďaka nim možno výrazne zvýšiť kvalitu života aj v prípadoch, ktoré v minulosti neboli riešiteľné. Všetky takéto chirurgické výkony na zuboch, čeľustiach a mäkkých tkanivách zaraďujeme do zubnej chirurgie, teda stomatochirurgie. Dnes sú už tieto chirurgické zákroky, ako napríklad extrakcie osmičiek úplne bežné a vďaka moderným technológiám aj bezbolestné.

Najbežnejšie zákroky zubnej chirurgie

Medzi najčastejšie zákroky v stomatochirurgii patria

Extrakcie zubov a zalomených koreňov zubov

Tento zákrok predstavuje vybratie zuba z jeho zubného lôžka mechanickým pôsobením. Vykonáva sa v prípade, ak sa už zub nedá zachrániť. Extrakcie vždy vykonávame v lokálnej anestézii a sú bezbolestné. 

Extrakcie zubov múdrosti

Extrakcie zubov múdrosti aj komplikované extrakcie vrastených zubov múdrosti sú zákroky, ktoré absolvovala alebo absolvuje väčšina z nás. Vďaka profesionálnemu prístupu našich skúsených zubárov a lokálnej anestézii sú úplne bezbolestné. 

Odstránenie dentálnej cysty

Tvorí sa v ústnej dutine. Dentálne cysty sú často výsledkom zápalov alebo problémov po vytrhnutí zuba, či výsledkom nesprávnej starostlivosti. Odstránenie dentálnej cysty je záležitosťou niekoľkých desiatok minút. Prestane vám znepríjemňovať život, a  navyše cystu analyzujeme histologicky, aby sme vylúčili prípadnú možnosť rakovinového bujnenia. 

Kyretáž parodontitídy

parodontitída je ochorenie, ktoré postihuje v súčasnosti vysoké percento populácie. Prejavuje sa krvácaním ďasien, hnisaním a v konečnej fáze aj kývaním a vypadávaním zubov. Zastaviť tento proces dokáže kyretáž parodontitídy. To znamená dokonalé vyčistenie chrupu aj medzizubných priestorov, odstránenie zubného kameňa a zamedzenie jeho usádzaniu. 

Naše referencie

Na základe 98 recenzií.
Helena Žilinská
Helena Žilinská
6. Apríl, 2022.
S touto pohotovosťou mám iba dobré skúsenosti. Takmer žiadne čakanie, dostupné parkovanie. Pri mojej poslednej návšteve mala službu veľmi príjemná a empatická pani doktorka Kučeráková, ošetrenie bolo takmer bezbolestné, i tá anestéza bolela oveľa menej, ako inde 🙂
SpeedyGonzalez
SpeedyGonzalez
30. Marec, 2022.
Mal som veľké bolesti zubu. V celej ba ma nechceli zobrať bez objednania tak som skúsil prísť do 24 dental (možné bolo prísť az po 4tej pohotovosť) Pani doktorka veľmi príjemná sestrička rovnako. Nakoľko mam panický strach zo zubárov pristup mali veľmi príjemný a odborný. 165eur je síce myslím veľká suma za vytrhnutie zubu ale inač 100percent spokojnosť.
Vladi Junior
Vladi Junior
12. Február, 2022.
Som veľmi pokojný s pohotovosťou 24dental . Sobota zavolal som že ma bolí zub - odpoved že ma ihneď bezproblémovo príjmu , parkovanie zadarmo pred ordináciou . Doktor mi všetko vysvetlil , urobil röntgen boľavého zuba , dal mi na výber z možnosti, ako ho ošetriť . Za chvíľu som bol bezbolestne ošetrený a poučený ako sa po zákroku starať chrup . Dostal som doklad o úhrade , správu od lekára o zákroku a na email röntgenový snímok . Skvelé - bezbolestne a okamžite ošetrenie - odporúčam - otvorený sú každý deň a aj sviatky .
Mary N
Mary N
1. Február, 2022.
Isla som so zapalenym zubom, nakoniec vysvitlo, ze je to deravy zub mudrosti. Kedze mam traumu a otrasny zazitok z predosleho trhania osmicky, velmi som sa bala. Pani Doktorka bola TOP! Zub vytiahla uplne paradne behom par minut! Pekne vravela co sa ide robit a ukludnila. Ani si nepamatam ked som isla s takym pozitivnym pocitom od zubara! Srdecna vdaka!
Miroslav Molnar
Miroslav Molnar
27. Január, 2022.
Za mna top služby aj personál veľmi rad rám chodím ďakujem za všetko
Ján Krišo
Ján Krišo
24. Január, 2022.
Maximalna spokojnost 🙂
nattytuu turcaniova
nattytuu turcaniova
20. Január, 2022.
vau ☺️ prvý krát čo som išla od zubára s úsmevom na tvári ☺️ Pani doktorka úžasná celkový dojem SUPER
Tomas Visnovec
Tomas Visnovec
20. Január, 2022.
Prijemna sestricka aj lekarka, profesionalny pristup.
Fero Zaruba
Fero Zaruba
14. Január, 2022.
Boli sme veľmi spokojný a vrele odporúčame r.Zárubová.

Online objednávky

Otváracie hodiny

Pondelok: 17:00 – 22:00
Utorok: 17:00 – 22:00
Streda: 17:00 – 22:00
Štvrtok: 17:00 – 22:00
Piatok: 17:00 – 22:00
Sobota: 08:00 – 20:00
Nedeľa: 08:00 – 20:00

Počas štátnych sviatkov otvorené od 08:00 do 20:00.