Stomatochirurgia

ZUBNÁ POHOTOVOSŤ A DENNÁ AMBULANCIA S BEZBARIÉROVÝM PRÍSTUPOM TRI VEŽE

Stomatológia nie je len o ošetrení zubov, zubných náhradách a dentálnej hygiene. Často je potrebné spraviť v ústnej dutine aj závažné chirurgické zákroky. Práve vďaka nim možno výrazne zvýšiť kvalitu života aj v prípadoch, ktoré v minulosti neboli riešiteľné. Všetky takéto chirurgické výkony na zuboch, čeľustiach a mäkkých tkanivách zaraďujeme do zubnej chirurgie, teda stomatochirurgie. Dnes sú už tieto chirurgické zákroky, ako napríklad extrakcie osmičiek úplne bežné a vďaka moderným technológiám aj bezbolestné.

Najbežnejšie zákroky zubnej chirurgie

Medzi najčastejšie zákroky v stomatochirurgii patria

Extrakcie zubov a zalomených koreňov zubov

Tento zákrok predstavuje vybratie zuba z jeho zubného lôžka mechanickým pôsobením. Vykonáva sa v prípade, ak sa už zub nedá zachrániť. Extrakcie vždy vykonávame v lokálnej anestézii a sú bezbolestné. 

Extrakcie zubov múdrosti

Extrakcie zubov múdrosti aj komplikované extrakcie vrastených zubov múdrosti sú zákroky, ktoré absolvovala alebo absolvuje väčšina z nás. Vďaka profesionálnemu prístupu našich skúsených zubárov a lokálnej anestézii sú úplne bezbolestné. 

Odstránenie dentálnej cysty

Tvorí sa v ústnej dutine. Dentálne cysty sú často výsledkom zápalov alebo problémov po vytrhnutí zuba, či výsledkom nesprávnej starostlivosti. Odstránenie dentálnej cysty je záležitosťou niekoľkých desiatok minút. Prestane vám znepríjemňovať život, a  navyše cystu analyzujeme histologicky, aby sme vylúčili prípadnú možnosť rakovinového bujnenia. 

Kyretáž parodontitídy

parodontitída je ochorenie, ktoré postihuje v súčasnosti vysoké percento populácie. Prejavuje sa krvácaním ďasien, hnisaním a v konečnej fáze aj kývaním a vypadávaním zubov. Zastaviť tento proces dokáže kyretáž parodontitídy. To znamená dokonalé vyčistenie chrupu aj medzizubných priestorov, odstránenie zubného kameňa a zamedzenie jeho usádzaniu. 

Naše referencie

Na základe 112 recenzií
Marcela kiliková
Marcela kiliková
21. Január, 2023.
Vynikajúci Pán doktor 👍 skvelý prístup
Kristína Mikulová
Kristína Mikulová
7. Január, 2023.
Dnes (7.1.) sme boli na pohotovosti so synom, a musím povedať, že výborný prístup. Už od pani na recepcii, cez sestričku až po ošetrujúceho lekára. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť s malým ❤️ (hodinu sme ho nevedeli presvedčiť aby otvoril ústa) . Ďakujeme ešte raz 😊
Sam sam
Sam sam
29. December, 2022.
Skvelé miesto na ošetrenie zubov 👌👌Neskutočne ústretový a príjemný personál. Vrelo odporúčam!!
Pavol Hideghety
Pavol Hideghety
5. December, 2022.
Úžasné. Jednoducho super doktorka a super sestrička. Ďakujeme😘
Frantíšek Morávek
Frantíšek Morávek
30. Október, 2022.
Dnes 30.10.2022 som si nechal vytrhnúť dolnu osmicku na pravej strane vlastne, už len boľavé koreňové pozostatky. Ešte pred zákrokom urobený snímok a potom určite čakanie s obavou na vtup do ambulancie pred zakrokom ako to bude ďalej . Inekcia a potom zakrok ktory netrval snáď ani dve minúty, keď mi oznamil pan doktor Kolyada ze môžem z kresla, ani som tomu nechcel veriť. Som nadmieru spokojny s jeho vykonom, pristupom a aj jeho sestričky. Este raz veľké dakujem. František Morávek
Monika Kvapilova
Monika Kvapilova
26. Október, 2022.
Maximální spokojenost. Perfektní přístup celého personálu
Martin Moravčík
Martin Moravčík
24. Jún, 2022.
Príjemné prostredie, profesionálny prístup, spokojnosť nadovšetko. Pred zákrokom je možnosť dostať plyšáka keď sa bojíte zubárov. Ale nakoniec nebolo ani treba lebo všetko prebehlo bezbolestne:) + Nedá mi nezareagovať na samozvane duševne chorého pána Peter Gresko - Vás sme mali už možnosť viacerí pacienti vidieť a zažiť. Prosím nabudúce neblokujte pacientov svojimi výmyslami a dovoľte stomatológii nech ,nás skutočných pacientov, ošetria. Ak máte reálne problémy, navštívte prosím tú správnu ambulanciu, kde Vám naordinujú patričnú liečbu. Očividne z vašich recenzií neobľubujete stomatológie, ale to je zrejme váš problém, nie ich.

Online objednávky

Otváracie hodiny

Pondelok: 17:00 – 22:00
Utorok: 17:00 – 22:00
Streda: 17:00 – 22:00
Štvrtok: 17:00 – 22:00
Piatok: 17:00 – 22:00
Sobota: 08:00 – 20:00
Nedeľa: 08:00 – 20:00

Počas štátnych sviatkov otvorené od 08:00 do 20:00.