ZAHNBEHANDLUNG OHNE WARTEZEIT

TAGESAMBULANZ MIT BARRIEREFREIEm ZUGANG TRI VEŽE

KOSTENFREIE PARKPLÄTZE DIREKT VOR DEM EINGANG IN DIE AMBULANZ

Häufig gestellte Fragen

Natürlich. Jeder Patient, der eine hoch-qualitative und professionelle Lösung für seine Zahnprobleme, dentale Hygiene oder eine Kontrolluntersuchung benötigt, ist bei uns herzlich willkommen.

Im Notfall werden Sie ohne Terminvereinbarung innerhalb unserer Ordinationszeiten von unserem Notfalldienst behandelt. Falls Sie unsere Tagesambulanz besuchen möchten, bitten wir Sie um eine Terminvereinbarung. Diese können Sie telefonisch unter der Nummer +421 914 700 900, per Email recepcia@24dental.sk oder über das Formular, dass Sie auf unserer Webseite www.24dental.sk finden, machen. Unsere Tagesambulanz behandelt Sie ohne jeglichen Wartezeiten.

Wir sind der einzige Notdienst in Bratislava, der unseren Patienten einen barrierefreien Zugang anbietet. Direkt vor dem Eingang in die Stomatologie gibt es kostenfreie Parkplätze für unsere Patienten.

Nein, unsere Preise haben wir nicht erhöht. Unsere interne sparsame Maßnahmen ermöglichen uns Stabilität der Preise.

Nein, wir verwenden weiterhin hoch-qualitative und unschädliche Stoffe.

Unser Ziel ist die kontinuierliche Sicherung der Qualität.

UNSERE REFERENZEN

Na základe 98 recenzií.
Helena Žilinská
Helena Žilinská
6. Apríl, 2022.
S touto pohotovosťou mám iba dobré skúsenosti. Takmer žiadne čakanie, dostupné parkovanie. Pri mojej poslednej návšteve mala službu veľmi príjemná a empatická pani doktorka Kučeráková, ošetrenie bolo takmer bezbolestné, i tá anestéza bolela oveľa menej, ako inde 🙂
SpeedyGonzalez
SpeedyGonzalez
30. Marec, 2022.
Mal som veľké bolesti zubu. V celej ba ma nechceli zobrať bez objednania tak som skúsil prísť do 24 dental (možné bolo prísť az po 4tej pohotovosť) Pani doktorka veľmi príjemná sestrička rovnako. Nakoľko mam panický strach zo zubárov pristup mali veľmi príjemný a odborný. 165eur je síce myslím veľká suma za vytrhnutie zubu ale inač 100percent spokojnosť.
Vladi Junior
Vladi Junior
12. Február, 2022.
Som veľmi pokojný s pohotovosťou 24dental . Sobota zavolal som že ma bolí zub - odpoved že ma ihneď bezproblémovo príjmu , parkovanie zadarmo pred ordináciou . Doktor mi všetko vysvetlil , urobil röntgen boľavého zuba , dal mi na výber z možnosti, ako ho ošetriť . Za chvíľu som bol bezbolestne ošetrený a poučený ako sa po zákroku starať chrup . Dostal som doklad o úhrade , správu od lekára o zákroku a na email röntgenový snímok . Skvelé - bezbolestne a okamžite ošetrenie - odporúčam - otvorený sú každý deň a aj sviatky .
Mary N
Mary N
1. Február, 2022.
Isla som so zapalenym zubom, nakoniec vysvitlo, ze je to deravy zub mudrosti. Kedze mam traumu a otrasny zazitok z predosleho trhania osmicky, velmi som sa bala. Pani Doktorka bola TOP! Zub vytiahla uplne paradne behom par minut! Pekne vravela co sa ide robit a ukludnila. Ani si nepamatam ked som isla s takym pozitivnym pocitom od zubara! Srdecna vdaka!
Miroslav Molnar
Miroslav Molnar
27. Január, 2022.
Za mna top služby aj personál veľmi rad rám chodím ďakujem za všetko
Ján Krišo
Ján Krišo
24. Január, 2022.
Maximalna spokojnost 🙂
nattytuu turcaniova
nattytuu turcaniova
20. Január, 2022.
vau ☺️ prvý krát čo som išla od zubára s úsmevom na tvári ☺️ Pani doktorka úžasná celkový dojem SUPER
Tomas Visnovec
Tomas Visnovec
20. Január, 2022.
Prijemna sestricka aj lekarka, profesionalny pristup.
Fero Zaruba
Fero Zaruba
14. Január, 2022.
Boli sme veľmi spokojný a vrele odporúčame r.Zárubová.

KONTAKT

Adresse

Bajkalská 9, 831 04 Bratislava

+421 914 700 900
+421 02 203 258 26

recepcia@24dental.sk

Navigation starten

KOSTENFREIE PARKPLÄTZE