ZAHNBEHANDLUNG OHNE WARTEZEIT

TAGESAMBULANZ MIT BARRIEREFREIEm ZUGANG TRI VEŽE

DENNÁ AMBULANCIA s bezbariérovým prístupom TRI VEŽE

PARKOVANIE zdarma priamo pred vstupom do ambulancie

Häufig gestellte Fragen

Natürlich. Jeder Patient, der eine hoch-qualitative und professionelle Lösung für seine Zahnprobleme, dentale Hygiene oder eine Kontrolluntersuchung benötigt, ist bei uns herzlich willkommen.

Im Notfall werden Sie ohne Terminvereinbarung innerhalb unserer Ordinationszeiten von unserem Notfalldienst behandelt. Falls Sie unsere Tagesambulanz besuchen möchten, bitten wir Sie um eine Terminvereinbarung. Diese können Sie telefonisch unter der Nummer +421 914 700 900, per Email recepcia@24dental.sk oder über das Formular, dass Sie auf unserer Webseite www.24dental.sk finden, machen. Unsere Tagesambulanz behandelt Sie ohne jeglichen Wartezeiten.

Wir sind der einzige Notdienst in Bratislava, der unseren Patienten einen barrierefreien Zugang anbietet. Direkt vor dem Eingang in die Stomatologie gibt es kostenfreie Parkplätze für unsere Patienten.

Nein, unsere Preise haben wir nicht erhöht. Unsere interne sparsame Maßnahmen ermöglichen uns Stabilität der Preise.

Nein, wir verwenden weiterhin hoch-qualitative und unschädliche Stoffe.

Unser Ziel ist die kontinuierliche Sicherung der Qualität.

UNSERE REFERENZEN

Na základe 112 recenzií
Marcela kiliková
Marcela kiliková
21. Január, 2023.
Vynikajúci Pán doktor 👍 skvelý prístup
Kristína Mikulová
Kristína Mikulová
7. Január, 2023.
Dnes (7.1.) sme boli na pohotovosti so synom, a musím povedať, že výborný prístup. Už od pani na recepcii, cez sestričku až po ošetrujúceho lekára. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť s malým ❤️ (hodinu sme ho nevedeli presvedčiť aby otvoril ústa) . Ďakujeme ešte raz 😊
Sam sam
Sam sam
29. December, 2022.
Skvelé miesto na ošetrenie zubov 👌👌Neskutočne ústretový a príjemný personál. Vrelo odporúčam!!
Pavol Hideghety
Pavol Hideghety
5. December, 2022.
Úžasné. Jednoducho super doktorka a super sestrička. Ďakujeme😘
Frantíšek Morávek
Frantíšek Morávek
30. Október, 2022.
Dnes 30.10.2022 som si nechal vytrhnúť dolnu osmicku na pravej strane vlastne, už len boľavé koreňové pozostatky. Ešte pred zákrokom urobený snímok a potom určite čakanie s obavou na vtup do ambulancie pred zakrokom ako to bude ďalej . Inekcia a potom zakrok ktory netrval snáď ani dve minúty, keď mi oznamil pan doktor Kolyada ze môžem z kresla, ani som tomu nechcel veriť. Som nadmieru spokojny s jeho vykonom, pristupom a aj jeho sestričky. Este raz veľké dakujem. František Morávek
Monika Kvapilova
Monika Kvapilova
26. Október, 2022.
Maximální spokojenost. Perfektní přístup celého personálu
Martin Moravčík
Martin Moravčík
24. Jún, 2022.
Príjemné prostredie, profesionálny prístup, spokojnosť nadovšetko. Pred zákrokom je možnosť dostať plyšáka keď sa bojíte zubárov. Ale nakoniec nebolo ani treba lebo všetko prebehlo bezbolestne:) + Nedá mi nezareagovať na samozvane duševne chorého pána Peter Gresko - Vás sme mali už možnosť viacerí pacienti vidieť a zažiť. Prosím nabudúce neblokujte pacientov svojimi výmyslami a dovoľte stomatológii nech ,nás skutočných pacientov, ošetria. Ak máte reálne problémy, navštívte prosím tú správnu ambulanciu, kde Vám naordinujú patričnú liečbu. Očividne z vašich recenzií neobľubujete stomatológie, ale to je zrejme váš problém, nie ich.

KONTAKT

Adresse

Bajkalská 9, 831 04 Bratislava

+421 914 700 900
+421 02 203 258 26

recepcia@24dental.sk

Navigation starten

KOSTENFREIE PARKPLÄTZE

Otváracie hodiny
počas vianočných sviatkov